
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V, 2.5 V |
| Max Supply Voltage | 3.3 V |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Operating Supply Current | 30 mA |
| Data Rate | 12.5 Gbps |
Stock: 158
Distributors
pcbx
Unit Price$12.00321
Ext.Price$12.00321
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.00321 | $12.00321 |
| 10 | $9.57521 | $95.75210 |
| 25 | $8.97420 | $224.35500 |
| 50 | $8.63302 | $431.65100 |
| 100 | $8.30479 | $830.47900 |
